Teslimat

Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ?

 

Türkiye' nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.


Siparişim bana kaç günde ulaşır ?

 

Muslima Wear siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya vermeyi amaçlar. Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz ortalama 2-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği gibi sepetinize eklemiş olduğunuz ürünün tedarik sürecine de bağlıdır.Muslima Wear siparişinizi en geç 7 gün içerisinde göndermeyi taahhüt etmektedir.(Özel tasarım ürünlerin tedarik süreci tasarımcıya bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.)

 

Siparişimi nasıl iptal ederim?

 

Siparişinizi iptal etmek istediğiniz de, eğer ürün henüz kargoya verilmediyse telefonla bizi arayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

 

Siparişimin kargo sürecini nasıl takip edebilirim ?

 

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bir mail atıyor olacağız. Attığımız mail içerisinde kargo takip linkine tıklayarak kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


 

Kargo ücretli mi?

 

Türkiye sınırları içerisinde tüm siparişleriniz sadece 8.96 TL 'ye sigortalı olarak gönderilecektir. 

 

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

 

Adres bilgileri kısmını tam olarak doldurmanız gerekmektedir. Siparişinizi oluştururken lütfen telefon numaranızı tam olarak giriniz. Siparişiniz hazırlanırken size ulaşmamız bu konuda önem taşımaktadır. Telefonla ulaşamadığımız durumlarda mail ile iletişime geçmekteyiz.